Jak zamawiać

Nie jesteśmy sztampową i bezosobową drukarnią internetową. Stawiamy na bezpośredni kontakt z Klientem. Dzięki udanej współpracy nasze produkty sprawiają dodatkowe zadowolenie odbiorcy.

W celu złożenia zamówienia miło nam będzie gościć Państwa w naszym Studiu przy ul. Perzyńskiego 2 w Warszawie.

Tutaj można obejrzeć próbki i omówić szczegóły zamówienia. Tutaj chętnie doradzimy, podpowiemy, omówimy, przyjmiemy zadatek i zlecenie.

Jeżeli jednak znają już Państwo naszą jakość i chcieliby zaoszczędzić czas, wybrane produkty można zamawiać drogą elektroniczną.
W tym celu prosimy o kontakt na adres e-mail, z zapytaniem o wybrany produkt dla potwierdzenia ceny, warunków i terminu realizacji.

W przypadku gdy posiadają Państwo gotowy projekt prosimy o przesłanie pliku. Możemy go wówczas zweryfikować, skorygować lub wskazać elementy do poprawienia.
Wcześniej możemy przesłać informacje o wymaganiach dotyczących przygotowania pracy do druku.

Jeżeli nie posiadają Państwo projektu, możemy go wykonać  wg ustaleń i przedstawić do akceptacji i poprawek.

Przed wykonaniem projektów przesyłamy do Państwa dokument proforma z ustaloną kwotą – w przypadku zleceń składanych poza naszym biurem, na całą kwotę zamówienia.

Po wpłynięciu środków na konto przystępujemy do prac projektowych, a po ich ewentualnych korektach i ostatecznej akceptacji, do realizacji zamówienia.

Zamówione materiały odbierają Państwo osobiście lub wysyłamy je kurierem za niewielką dopłatą.

Przesyłka może też być dostarczona do wskazanego przez Państwa Paczkomatu.

Po ustaleniu szczegółów mogą Państwo przysłać do nas również własnego kuriera.