Coś o JStudio.pl

J-STUDIO REKLAMA i POLIGRAFIA.
Nam możesz zaufać.
Nie jesteśmy obcy. Przecież dobrze się znamy…
Znamy się już od 1989 roku…
Znamy się na tym co robimy…

Wykonujemy różnego rodzaju druki (eleganckie, nietypowe i ekskluzywne wizytówki (również z drukiem wypukłym, tłoczeniami i złoceniami), firmówki, kalendarzyki, metki produktowe, wizytówki składane, teczki firmowe, papiery firmowe, ulotki, naklejki z metalicznymi złoceniami i srebrzeniami, naklejki wypukłe 3D, notesy, notatniki, bilety, pocztówki, itp.), kalendarze (trójdzielne, wieloplanszowe, plakatowe), kolorowe koperty firmowe z pełnobarwnym nadrukiem 100% na całej powierzchni, zaproszenia, voucherydruki samokopiujące,  pieczątki (stemple tradycyjne i ekspresowe „od ręki – w 15 minut”, pieczątki kolorowe), szyldy, tabliczki i tablice, rollupy, X-banery oraz banery, wykonujemy projekty i składy. Polecamy również torby papierowe z kolorowym nadrukiem na całej powierzchni.

Nie masz projektu? Nie masz pomysłu? Dysponujesz plikiem, który trzeba dostosować do wymogów druku? Żaden kłopot – wykonujemy ciekawe, niedrogie, oryginalne projekty graficzne i zajmujemy się ich przygotowaniem do dalszego wykorzystania.

Chętnie podejmujemy się również projektowania znaków firmowych / logo.

Od blisko 35 lat  mamy coraz bardziej zadowolonych Klientów.
W tym czasie mieliśmy przyjemność pracować m.in. dla takich firm jak Polska Akademia Nauk, Uniwersytet Warszawski, Zwieger, Huta L.W., Arcelor Mittal, Agencja Mienia Wojskowego, Murator Expo, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Heritage Films, Media Records, AS InBank, Adalbert`s, Klinika Ambroziak i wielu, wielu innych…

Obsługujemy głownie miasto Warszawa – Bielany, Żoliborz, Bemowo, Wola, ale odwiedzają nas Klienci również z innych miejscowości – Łomianki, Stare Babice, Izabelin, Marki itp..
Jesteśmy znani m.in. w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Chorwacji, Austrii, Rosji, na Wyspach Kanaryjskich, a nawet w USA i na Wybrzeżu Kości Słoniowej(!).

Zawsze służymy fachową radą i pomocą, a naszą ambicją jest utrzymywać jak najwyższą jakość wykonywanych prac. Przykładamy wagę do papieru, uszlachetnień, jakości druku i obsługi Klienta.

Nie chcemy i nie musimy się wstydzić swojej pracy!

Od 2018 roku zajmujemy miejsce wśród liderów zestawienia Orły Poligrafii.

Znaleźliśmy się również na liście 100 najlepszych przedsiębiorstw w swojej kategorii w elitarnym zestawieniu TOP 100 of POLAND 2022.

Nie jesteśmy sztampową drukarnią internetową. Nie jesteśmy przeciętną drukarnią cyfrową. Stawiamy na bezpośredni kontakt i wysokie zadowolenie Klienta. Choć z naszych usług korzystają różne firmy i koncerny, chwalimy sobie kontakty z indywidualnymi, drobnymi odbiorcami – przedsiębiorcami i osobami prywatnymi. Specjalizujemy się w pomocy małym firmom w zakresie reklamowej poligrafii.
Dlatego właśnie staramy się utrzymywać różne technologie, potrafiące sprostać różnym wymaganiom. U nas można wykonać małe nakłady i krótkie serie druków (np. wizytówki od 100 sztuk) w wysokiej jakości druku offsetowego.