Wizytówki Creative / EKO


Linia wizytówek dla ludzi z wyobraźnią! Specjalne dobrany i starannie wyselekcjonowany blisko wachlarz papierów ozdobnych, pozwala na stworzenie niepowtarzalnej wizytówki, z której będziesz dumny.

Papiery fakturowane i gładkie, o różnych grubościach, sztywnościach i fakturach. Różne kolory papieru: białe, kremowe, czarne, granatowe, zielone, srebrne, złote i inne pomagają uzyskać efekt, którego inni będą zazdrościć.

wizytówki vouchery ulotki druk na papierach ozdobnych

Wizytówki na papierach ozdobnych fakturowanych

Na papierach o ciemnych podłożach można zastosować specjalny dodruk białym kolorem. Jest to innowacyjna technologia pozwalająca na uzyskanie efektów praktycznie niedostępnych do tej pory.

wizytówki czarne

wizytówki na papierach barwionych w masie

To po prostu trzeba zobaczyć!

Teraz dodatkowo wybrane elementy graficzne można WYTŁOCZYĆ co sprawi, że Twoja nowa wizytówka będzie wyróżniała się ponad przeciętność…

Jeżeli nie masz pomysłu i nie wiesz co wybrać – pomożemy. Chętnie służymy fachową radą i z przyjemnością pomożemy w przygotowaniu niebanalnego projektu!

Wizytówki Creative drukujemy w pakietach od 100 sztuk*.

Standardowe rozmiary wizytówki to 90×50 lub 85×55 mm chociaż możliwe są także inne, nietypowe rozmiary.

Na wybranych papierach Creative możemy również zastosować HotStamping – czyli metodę polegającą na wgrzewaniu w podłoże specjalnej warstwy metalicznej folii. Daje to ekskluzywny efekt w kilku dostępnych kolorach: złotym, srebrnym, czarnym, czerwonym, zielonym, niebieskim, a także z efektem diamentowego hologramu.

Nietypowe wizytówki

Żadne zdjęcia nie pozwalają  w pełni na pokazanie możliwości kreatywnych wykorzystania papierów barwionych w masie…

…tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia naszego Studia przy ul. Perzyńskiego 2 w Warszawie…

…u nas możemy pokazać próbki, doradzić możliwe rozwiązania, zaprezentować inne warianty, które czasem zupełnie zmieniają dotychczasowe wyobrażenia o Twoich wizytówkach…

W ideę wizytówek Creative doskonale wpisują się wizytówki EKO

Coraz więcej firm chce wychodzić naprzeciw nowoczesnym trendom ekologicznym. Długo szukaliśmy więc papieru, który spełniałby nie tylko wymogi recyklingowe, ale również nasze wysokie standardy, tak aby wizytówka była wysokiej jakości.

Oferujemy wizytówki drukowane, jak zwykle w JSTUDIO, w najwyższej jakości druku CMYK, na papierze ekologicznym Kraft.

Papier KRAFT – wykonany z włókien bawełnianych, nadających miękkość powierzchni, włókien pochodzących z recyclingu oraz włókien czystej celulozy, które nadają objętość i zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną. Barwa: kawa z mlekiem, gramatura 250 g, chociaż, poprzez zastosowaną strukturę, papier wydaje się o wiele sztywniejszy.

Wizytówki ekologiczne kraft

Wizytówki EKO oferujemy w dwóch standardowych rozmiarach 90x50mm lub 85×55 mm. Dostępna jest również opcja z zaokrąglonymi narożnikami w formacie 85x54mm.

Podobnie jak w większości innych wariantów, papier ekologiczny doskonale sprawdza się jako eleganckie metki przywieszki do ubrań.

metki ekologiczne craft

Ekologiczne wizytówki drukujemy w pakietach od 100 sztuk.

Już nie musisz się wstydzić swoich wizytówek! (TM)

Chcesz poznać ceny? NAPISZ DO NAS!

* wizytówki z wytłaczaniem w pakietach od 200 sztuk.


 
				

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,