Planery


Planery, znane również jako Biuwary, to nowa propozycja w naszej ofercie, z powodzeniem poszerzająca ofertę na kalendarze.

Są to duże podkłady na biurko składające się z połączonych kartek z indywidualnie projektowaną grafiką. Pozwala na szybkie umieszczenie potrzebnych notatek, np. podczas rozmowy telefonicznej. Na planerze może być wydrukowana dowolna grafika: wszystkie dane reklamowe, linie, kratki, kalendarium, plan tygodnia itp…

Jest to bardzo przydatna rzecz w każdym biurze, Twój Klient będzie na pewno zadowolony z takiego prezentu i często będzie z niego korzystał…

duże planery, biuwary kalndarze

Nasze planery oferujemy w czterech wielkościach: A3 (420×297 mm), A2 (594×420 mm), B3 (480×340 mm) oraz B2 (680×480 mm).

Jak zwykle w JSTUDIO możesz uzyskać wysoką jakość druku offsetowego przy bardzo małych nakładach – Biuwary wykonujemy już od 20 sztuk!

biuwary planery kalendarze

Podkłady na biurko składają się z 25 lub 50 kart. Na spodzie każdego planera jest kartonowa podkładka.

Jako opcję proponujemy zaokrąglenie dolnych narożników.

Aby zabezpieczyć planer przed zniszczeniem i zaginaniem kartek podczas codziennego użytkowania, kartki są sklejone na całej dolnej powierzchni.

planery firmowe

Dodatkowo proponujemy punktowe klejenie górnej powierzchni, dzięki czemu planer będzie służył i ładnie wyglądał przez jeszcze dłuższy czas.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,