Wizytówki Plastic


PLASTIK – a technicznie rzecz biorąc tworzywo PCV – w porównaniu z papierem jest zdecydowanie trwalszy, nie drze się i nie niszczy. Nie jest też podatny na wilgoć i światło słoneczne.

Wizytówki z plastiku proponujemy w dwóch wariantach:

Wizytówki drukowane na białym tworzywie sztucznym PVC o wysokiej trwałości. Grubość materiału to 0,7 mm – typowa grubość i sztywność kart kredytowych, lub bardziej wiotkie, o grubości 0,5mm.

Do wyboru wykończenie powierzchni błyszczące lub matowe.

Zadruk jest wykonywany w technologii druku kolorowego offsetowego CMYK, jedno lub dwustronnie.

Druk offsetowy jest trwały i w najwyższej jakości!

 

Jako rewolucyjną nowość oferujemy usługę nabłyszczania wybranych elementów na wizytówkach plastikowych (przy wykończeniu matowym)!

 

Wyjątkowo rzadko stosowanym sposobem uszlachetnienia na tworzywach sztucznych jest tzw. Hot Stamping – wgrzewanie w podłoże na gorąco specjalnej, cieniutkiej, błyszczącej folii. Pozwala to na uzyskanie bardzo ciekawego efektu na wybranych elementach wizytówki. Takie złocenie lub srebrzenie tworzy wyjątkowo ekskluzywny produkt. A w naszej ofercie można zastosować Stamping również w innych barwach: niebieskiej, czerwonej, zielonej a nawet czarnej!

 

 

 

 

W naszej plastikowej ofercie proponujemy WIZYTÓWKI oraz KARTY FIRMOWE PLASTIC – znakomite jako karty stałego klienta, karty rabatowe, karty członkowskie, metki czy super kalendarzyki…

Wizytówki plastikowe można zamawiać w formie tradycyjnej – z prostymi narożnikami, ale również jako karty zbliżone wyglądem i rozmiarem do kart kredytowych, z zaokrąglonymi narożnikami w formacie 85×54.

Wizytówki w wariancie Plastic drukujemy w pakietach od 200 sztuk.

 

Polecamy również wizytówki przezroczyste: w wersji szronionej i transparentnej

sprawdź

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,