Wizytówki Plastic


PLASTIK – a technicznie rzecz biorąc tworzywo PCV lub PP – w porównaniu z papierem jest zdecydowanie trwalszy, nie drze się i nie niszczy. Nie jest też podatny na wilgoć i światło słoneczne.

Wizytówki z plastiku proponujemy w dwóch wariantach:

Wizytówki drukowane na białym tworzywie sztucznym PVC o wysokiej trwałości. Grubość materiału to 0,7 mm – typowa grubość i sztywność kart kredytowych.

Do wyboru wykończenie powierzchni błyszczące lub matowe.

Zadruk jest wykonywany w technologii druku kolorowego offsetowego CMYK, jedno lub dwustronnie.

Druk offsetowy jest trwały i w najwyższej jakości!

 

Jako rewolucyjną nowość oferujemy usługę nabłyszczania wybranych elementów na wizytówkach plastikowych (przy wykończeniu matowym)!

 

Wyjątkowo rzadko stosowanym sposobem uszlachetnienia na tworzywach sztucznych jest tzw. Hot Stamping – wgrzewanie w podłoże na gorąco specjalnej, cieniutkiej, błyszczącej folii. Pozwala to na uzyskanie bardzo ciekawego efektu na wybranych elementach wizytówki. Takie złocenie lub srebrzenie tworzy wyjątkowo ekskluzywny produkt. A w naszej ofercie można zastosować Stamping również w innych barwach: niebieskiej, czerwonej, zielonej a nawet czarnej! Niesamowity efekt potrafi dać zastosowanie folii stampingowej o efekcie hologramu

 

 

 

Drugim wariantem w ofercie Plastic są wizytówki PRZEZROCZYSTE drukowane na przejrzystym tworzywie PCV transparentne. Powierzchnia materiału różni się po obu stronach. Strona na której jest nadruk jest gładka, ale awersem produktu jest strona o lekko „oszronionym” wykończeniu. Materiał nie rysuje się, jest dużo trwalszy od papieru.

 

 

Tylko w stosowanej przez nas technologii, w standardowej cenie, oferujemy dodruk specjalnym białym kolorem, dzięki któremu można uzyskać na wizytówce mniejsze i większe przezroczystości – efekt filtra, białe elementy oraz lepszą czytelność druku.

Grubość tworzywa przezroczystego – 0,5 mm.

 

W naszej plastikowej ofercie proponujemy WIZYTÓWKI oraz KARTY FIRMOWE PLASTIC – znakomite jako karty stałego klienta, karty rabatowe, karty członkowskie, metki czy super kalendarzyki…

Wizytówki plastikowe można zamawiać w formie tradycyjnej z prostymi narożnikami, ale również jako narożniki zaokrąglone (85×54 mm lub 80x55mm)

Wizytówki w wariancie Plastic drukujemy w pakietach od 200 sztuk.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,