wizytówki EKO

wizytówki ekologiczne

Coraz więcej firm chce wychodzić naprzeciw nowoczesnym trendom ekologicznym. Długo szukaliśmy więc papieru, który spełniałby nie tylko wymogi recyklingowe, ale również nasze wysokie standardy, tak aby wizytówka była wysokiej jakości.

Oferujemy wizytówki drukowane, jak zwykle w JSTUDIO, w najwyższej jakości druku offsetowym CMYK, na dwóch rodzajach papieru ekologicznego:

Papier PURE – produkowany w 100 procentach z włókien z odzysku (makulatury), posiada certyfikat FSC. Podłoże jest matowe powlekane, zbliżone w gładkości do matowego papieru kredowego, Barwa: biała o lekko złamanym odcieniu kości słoniowej. Gramatura 350g gwarantuje odpowiednią sztywność profesjonalnej wizytówki.

wizytówki ekologiczne sztywne

Papier ten jest produkowany z makulatury, która trafiłaby na wysypisko śmieci lub do spalarni, zwiększając emisję gazów cieplarnianych. W procesie produkcji zużywa się znacznie mniej energii i wody niż w przypadku papierów z włókien naturalnych, uzyskując mimo to znakomite rezultaty. Wg producenta użycie 1 tony papieru Pure powoduje, że zużywa się tylko 53% wody, 20% energii i emituje się 55% gazów cieplarnianych w porównaniu z procesem produkcji papieru z włókien pierwotnych.

 

Papier KRAFT – wykonany z włókien bawełnianych, nadających miękkość powierzchni, włókien pochodzących z recyclingu oraz włókien czystej celulozy, które nadają objętość i zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną. Barwa: kawa z mlekiem, gramatura 250 g, chociaż, poprzez zastosowaną strukturę, papier wydaje się o wiele sztywniejszy.

wizytówki na grubym papierze ekologicznym

 

Wizytówki EKO oferujemy w dwóch standardowych rozmiarach 90x50mm lub 85×55 mm. Dostępna jest również opcja z zaokrąglonymi narożnikami w formacie 85x54mm.

Ekologiczne wizytówki drukujemy w pakietach od 100 sztuk.

 

wizytówki eco

 

wizytówki z certyfikatem ekologicznym

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,