Wizytówki Creative


Linia wizytówek dla ludzi z wyobraźnią! Specjalne dobranie i staranne wyselekcjonowanie blisko 100 rodzajów papierów, pozwala na stworzenie niepowtarzalnej wizytówki, z której będziesz dumny.

Papiery fakturowane i gładkie, o różnych grubościach, sztywnościach i fakturach. Różne kolory papieru: białe, kremowe, czarne, granatowe, zielone, srebrne, złote i inne pomagają uzyskać efekt, którego inni będą zazdrościć.

Na papierach o ciemnych podłożach można zastosować specjalny dodruk białym kolorem. Jest to innowacyjna technologia pozwalająca na uzyskanie efektów praktycznie niedostępnych do tej pory.

To po prostu trzeba zobaczyć!

Teraz dodatkowo wybrane elementy graficzne można WYTŁOCZYĆ co sprawi, że Twoja nowa wizytówka będzie wyróżniała się ponad przeciętność…

Jeżeli nie masz pomysłu i nie wiesz co wybrać – pomożemy. Chętnie służymy fachową radą i z przyjemnością pomożemy w przygotowaniu niebanalnego projektu!

Wizytówki Creative drukujemy w pakietach od 100 sztuk*.

Standardowe rozmiary wizytówki to 90×50 lub 85x55mm chociaż możliwe są także inne, nietypowe rozmiary. Narożniki wizytówki mogą być ostre, ale również zaokrąglone.

 

 

Na wybranych papierach Creative możemy również zastosować HotStamping – czyli metodę polegającą na wgrzewaniu w podłoże specjalnej warstwy metalicznej folii. Daje to ekskluzywny efekt w kilku dostępnych kolorach: złotym, srebrnym, czarnym, czerwonym, zielonym, niebieskim, a także z efektem diamentowego hologramu.

 

Żadne zdjęcia nie pozwalają  w pełni na pokazanie możliwości kreatywnych wykorzystania papierów barwionych w masie…

…tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia naszego Studia przy ul. Perzyńskiego 2 w Warszawie…

…u nas możemy pokazać próbki, doradzić możliwe rozwiązania, zaprezentować inne warianty, które czasem zupełnie zmieniają dotychczasowe wyobrażenia o Twoich wizytówkach…

 

Już nie musisz się wstydzić swoich wizytówek! (TM)

 

 

Chcesz poznać ceny? NAPISZ DO NAS!

* wizytówki z wytłaczaniem w pakietach od 200 sztuk.


 
				

Tagi: , , , , , , , , , , ,