Wizytówki Comfort


To wizytówki najpopularniejsze w naszej ofercie. Drukowane na wysokogatunkowym, specjalnie dobranym, bardzo sztywnym papierze kredowym , w pełnym kolorze, jedno lub dwustronnym, z najwyższą jakością druku.

Wizytówki z serii Comfort nie posiadają uszlachetnień typu laminat czy nabłyszczanie, co absolutnie nie umniejsza ich wartości.

Na życzenie Klienta przygotowujemy i przedstawiamy do akceptacji, indywidualne propozycje wyglądu wizytówki.

Czym różni się druk offsetowy od druku cyfrowego? Nie wdając się w szczegóły technologii, największa różnica to po prostu JAKOŚĆ. Jakość druku, jakość i wybór papierów, odwzorowanie kolorów, ostrość napisów itp. To po prostu SIĘ WIDZI i CZUJE po wzięciu wizytówki w ręce.
Ze względu na wysoką jakość druku offsetowego cena jednostkowa wizytówek Comfort  zmniejsza się wraz z wielkością zamówienia. Przy jednoczesnym zamówieniu kilku pakietów przygotowujemy specjalną ofertę rabatową.

Standardowe rozmiary wizytówki to 90×50 mm lub 85x55mm. Możemy jednak przygotować wizytówkę praktycznie w każdym dowolnym formacie, również jako wizytówki składane na pół.

Na wizytówkach w wariancie Comfort, jako opcja dodatkowa, możliwe jest wytłaczanie poszczególnych elementów.

Możliwość zamawiania pakietów od 100 sztuk, przy tak dobrej jakości powodują, że są to najczęściej wybierane wizytówki w mieście Warszawa.

 

Chcesz poznać ceny? Napisz do nas: biuro@jstudio.pl

 

 

 

Już nie musisz się wstydzić swoich wizytówek!

Tagi: , , , , , , , , , , ,