Ulotki


Ulotki reklamowe to doskonale znana forma reklamy, na którą można natknąć się dosłownie wszędzie.

W JSTUDIO projektujemy i drukujemy oryginalne ulotki w zróżnicowanych wielkościach: A6, A5, A4, DL lub A3, ale proponujemy też ulotki kwadratowe (120×120, 200×200).

Ulotki wykonujemy na naszych wysokogatunkowych papierach kredowych, o różnych grubościach, a podłoże może być matowe lub błyszczące. Technologia offsetowa pozwala uzyskać lepszą jakość tak samego druku jak i papierów, w porównaniu ze zwykłym drukiem cyfrowym.

Oprócz klasycznych, jednokartkowych ulotek, prezentację swojej firmy możesz też zamówić jako ulotki składane – mini foldery, na którym bez problemu zmieści się więcej informacji, a ulotka nabiera jeszcze bardziej profesjonalnego wyglądu.

Chociaż najniższą cenę jednostkową uzyskuje się przy większych nakładach, nie musisz zamawiać tysięcy sztuk. U nas uzyskasz najwyższą jakość druku offsetowego już przy 50 sztukach!
Oczywiście służymy pomocą przy wykonaniu ciekawego projektu i przygotowaniu do druku.

 

Na uwagę zasługuje też możliwość tworzenia takich druków jak Vouchery i Bony podarunkowe – również jako produkcje ekskluzywne, ze złoceniami czy tłoczeniami.

 

Podejmujemy się również druku katalogów i szytych lub klejonych folderów.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać ekskluzywne zaproszenia.

 

A jeżeli organizujesz szkolenia, kursy, konkursy to chętnie pomożemy w zaprojektowaniu i wydrukujemy dyplomy, certyfikaty czy zaświadczenia – również z personalizacją.

Ze względu na mnogość opcji wyceny na ulotki są wykonywane indywidualnie w zależności od nakładu, formatu, rodzaju papieru itp. Zachęcamy do kontaktu e-mail lub do osobistej wizyty w naszym warszawskim Studiu przy ul. Perzyńskiego 2, gdzie z przyjemnością pokażemy próbki, doradzimy i omówimy szczegóły zamówienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

#ulotki warszawa

#ulotki składane warszawa

#tanie ulotki warszawa

#ulotkiwarszawabielany

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,