Pieczątki Gumowe


Oferujemy pieczątki w technologii „gumowej”, samotuszujące, gdzie wzór odbicia wycinany jest laserem, co dodatkowo podnosi jakość odbicia.
Pieczątka samotuszująca ma wbudowaną tuszownicę, Przy każdym odbiciu dozuje ona tusz na płytkę tekstową. Dzięki temu pieczątki te są bardzo praktyczne i czyste w stosowaniu.

Wykonujemy stemple każdego rodzaju – firmowe, z logo, imienne „podpisówki”, pieczątki okrągłe, owalne, pieczątki tabelaryczne – księgowe, datowniki, numeratory, faksymile (pieczątki z podpisem) oraz inne nietypowe.

 

 

Jako oprawy polecamy automaty firmy Wagraf, której jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem.

 

Automaty Wagraf, produkowane od 1957 roku, to solidne pieczątki w kilku rozmiarach i bogatej kolorystyce. Dodatkowo obudowy Wagraf wyposażone są w opatentowany system zamknięcia specjalną skuwką, która zmniejsza objętość obudowy, przedłuża trwałość tuszownicy i zabezpiecza stempel przed brudem.

 

 

Klientom poszukującym jeszcze wyższej jakości proponujemy obudowy austriackiej firmy Trodat.

Firma Trodat założona została w 1912, w Wiedniu. W 1951 roku siedziba firmy przeniesiona została do Wels w Austrii. Obecnie Trodat jest światowym liderem w produkcji stempli, komponentów stemplarskich oraz urządzeń grawerujących. Od wielu lat firma Trodat jest nie tylko głównym producentem i dostawcą na rynku artykułów stemplarskich, ale również kreatorem trendów i kierunków rozwoju branży.
Oferta Trodat to kompletna gama produktów stemplarskich:

 

 

Automaty ECO wyposażone we wbudowany wkład tuszujący, który w łatwy sposób można wymienić przy pomocy specjalnego przycisku wysuwającego wkład tuszujący. Dodatkowo pieczątki Printy posiadają okienko indeksowe, dzięki któremu widzisz treść pieczątki oraz okienko pozycyjne pokazujące miejsce stemplowania.

 

 

 

Automaty z serii Professional poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów, solidne wykonanie oraz stalowy szkielet, pieczątki są trwałe i gwarantują czyste i precyzyjne odbicia.

Wszystko to sprawia, że linia pieczątek Professional jest niezwykle wytrzymała, aż do 400 000 odbić.

 

 


Oprawki kieszonkowe z serii Mobile dla mobilnych ! Szczególnie przydatne dla przedstawicieli handlowych, lekarzy, agentów ubezpieczeniowych, kurierów …  Maksymalna powierzchnia pieczątki przy niewielkich rozmiarach obudowy.

 

 

 

W swojej ofercie posiadamy też serię oprawek marki Trodat stworzonych z myślą o mniej wymagających użytkownikach. Zgrabne automaty z zatyczką, charakteryzują się bardzo małymi rozmiarami i innowacyjnym ułożeniem poduszki z tuszem. Pieczątki te należą do serii ekonomicznej – są tanie – dużo tańsze od tradycyjnych automatów stemplarskich.

 

Ze względu na duże zainteresowanie pieczątkami PreInk, stemple gumowe wykonujemy 1-2 razy w tygodniu.

 

Aby pieczątka działała przez długie lata, tak nasza firma jak i producenci opraw, nie zalecamy uzupełniania tuszem z niepewnych źródeł. Osobiście polecamy tusze firmy Trodat lub Noris czy Grafink, które są wykorzystywane przy produkcji źródłowej.

Oczywiście najlepszy efekt odbicia daje wymiana wkładki tuszującej na nową, fabrycznie nasączoną tuszem. Tak tusze w buteleczkach, jak i wkładki tuszujące można zakupić w naszej firmie.

 

Polecamy również skorzystanie z naszej oferty na wysokiej jakości pieczątki kolorowe

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,