o J-STUDIO

J-STUDIO REKLAMA i POLIGRAFIA.
Nam możesz zaufać.
Nie jesteśmy obcy. Przecież dobrze się znamy…
Znamy się już od 1989 roku…
Znamy się na tym co robimy…

Wykonujemy różnego rodzaju druki (eleganckie, nietypowe i ekskluzywne wizytówki (również z drukiem wypukłym), firmówki, kalendarzyki, teczki ofertowe, papiery firmowe, ulotki, naklejki, naklejki wypukłe 3D, notesy, notatniki, bilety, pocztówki, itp.), kalendarze (trójdzielne, wieloplanszowe, plakatowe), kolorowe koperty firmowe z pełnobarwnym nadrukiem na całej powierzchni, pieczątki (stemple tradycyjne i ekspresowe „od ręki – w 15 minut”, pieczątki kolorowe), szyldy, rollupy, X-banery oraz banery, wykonujemy projekty i składy. Polecamy również torby papierowe z kolorowym nadrukiem

Od blisko 30 lat  mamy coraz bardziej zadowolonych Klientów.
W tym czasie mieliśmy przyjemność pracować m.in. dla takich firm jak Polska Akademia Nauk, Uniwersytet Warszawski, Piekarnia Szwajcarska, Huta L.W., Arcelor Mittal, Agencja Mienia Wojskowego, Murator Expo, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, MPT, Media Records i wielu innych…

Obsługujemy głownie miasto Warszawa – Bielany, Żoliborz, Bemowo, Wola, ale odwiedzają nas Klienci również z innych miejscowości – Łomianki, Stare Babice, Izabelin, Marki itp..
Jesteśmy znani m.in. w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Austrii, Rosji, a nawet w USA i na Wybrzeżu Kości słoniowej.

Zawsze służymy fachową radą i pomocą, a naszą ambicją jest utrzymywać jak najwyższą jakość wykonywanych prac. Przykładamy wagę do papieru, uszlachetnień, jakości druku i obsługi Klienta.

Nie chcemy i nie musimy się wstydzić swojej pracy!

 

 

Zajęliśmy drugie miejsce w mieście Warszawa w zestawieniu Orły Poligrafii na rok 2018.

 

Nie jesteśmy sztampową drukarnią internetową. Nie jesteśmy przeciętną drukarnią cyfrową. Stawiamy na bezpośredni kontakt i wysokie zadowolenie Klienta. Choć z naszych usług korzystają różne firmy i koncerny, chwalimy sobie kontakty z indywidualnymi, drobnymi odbiorcami – przedsiębiorcami i osobami prywatnymi. Specjalizujemy się w pomocy małym firmom w zakresie reklamowej poligrafii.
Dlatego właśnie staramy się utrzymywać różne technologie, potrafiące sprostać różnym wymaganiom. U nas można wykonać małe nakłady i krótkie serie druków (np. wizytówki od 100 sztuk) w wysokiej jakości druku offsetowego.

 

Jeżeli są Państwo zadowoleni z naszych usług, będziemy bardzo wdzięczni za poświęcenie kilku sekund i  wystawienie oceny w serwisie Google<br /> Wystarczy kliknąć poniższy link<br /> http://search.google.com/local/writereview?placeid=ChIJSxTi47fLHkcRGiHUyROtYBU<br /> Z góry dziękujemy!