Naklejki

Naklejki – jedna z popularniejszych form reklamy.
Sposoby ich zastosowania są nieograniczone. Najczęściej stosowane są do oznakowania produktów, gadżetów lub same w sobie stanowią gadżet reklamowy.
Naklejane na produktach, etykiety na opakowaniach pozwalają na dodatkowy przekaz reklamowy.

Nalepki drukujemy w naszej wysokiej jakości, na ponad 20 rodzajach podłoży!

Możesz np. wybrać PAPIERY SAMOPRZYLEPNE białe, błyszczące i matowe.

Ale również kremowe, białe lub kraft (eko) – prążkowane – idealne jako eleganckie etykiety na wino lub inne produkty spożywcze.

 

Oferujemy też druk na foliach białych, przeźroczystych, srebrnej, z mocnym lub usuwalnym klejem.

Chcąc uzyskać nietuzinkowy efekt możesz wybrać super eleganckie i ekskluzywne naklejki uszlachetniane metalicznymi foliami.

Na naklejkach możemy uzyskać efekt metalicznego złota, srebra, miedzi, różowego złota lub tęczowego hologramu.

 

Nalepki tniemy na sztuki lub nacinamy w dowolnym kształcie uzyskując piękne, wodoodporne i kolorowe etykiety.

Jako nieliczni na rynku, oferujemy również naklejki drukowane na folii przezroczystej. Taka przejrzysta nalepka może być wydrukowana w pełnym kolorze – również z kolorem białym! Naklejki mogą być pocięte na sztuki lub ponacinane w praktycznie dowolnym kształcie.

Zamówienia realizujemy już od 50 sztuk!

 

 

Jako nowość proponujemy naklejki wypukłe.

Naklejki wypukłe 3D to kolejny, świetny sposób na wyeksponowanie i utrwalenie w świadomości odbiorcy, swojego  znaku firmowego.

Kolorowy wydruk wysokiej jakości  zatapiamy w estetycznej kropli z żywicy poliuretanowej. Dzięki temu powstaje naklejka, która jest nie tylko trwała, ale również świetnie wygląda.

Naklejki 3D doskonale sprawdzają się naklejane na produkty AGD i RTV, telefony, elementy samochodu, opakowania itp. Często taka wypukła nalepka poprawia wygląd samego oklejonego przedmiotu.

Nasze naklejki wypukłe drukowane są w pełnym kolorze, na samoprzylepnej folii PVC, w technologii eco mild solvent.

Na wierzchu każdej naklejki umieszczamy żywicę , która tworzy miękką soczewkową powłokę o grubości ok. 2mm, która dobrze zabezpiecza nalepkę przed wilgocią, jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne i promienie UV.

Naklejki, biorąc pod uwagę ograniczenia technologiczne wynikające z fizycznych właściwości żywicy,  mogą być praktycznie w dowolnym kształcie i wielkości!

Druk odbywa się na arkuszach, możliwe jest wykonanie perforacji pomiędzy naklejkami, aby łatwo je można było podzielić na pojedyńcze sztuki.

Nie musisz zamawiać tysięcy sztuk! U nas małe ilości w wysokiej jakości: naklejki żelowe  3D już od 50 sztuk!

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,