Jak zamawiać

Nie jesteśmy sztampową i bezosobową drukarnią internetową. Stawiamy na bezpośredni kontakt z Klientem. Dzięki udanej współpracy nasze produkty sprawiają dodatkowe zadowolenie odbiorcy.

W celu złożenia zamówienia miło nam będzie gościć Państwa w naszym Studiu przy ul. Perzyńskiego 2 w Warszawie.

Tutaj można obejrzeć próbki i omówić szczegóły zamówienia. Tutaj chętnie doradzimy, podpowiemy, omówimy, przyjmiemy zadatek i zlecenie.

Jeżeli jednak znają już Państwo naszą jakość i chcieliby zaoszczędzić czas, wybrane produkty można zamawiać drogą elektroniczną.
W tym celu prosimy o kontakt na adres e-mail, z zapytaniem o wybrany produkt dla potwierdzenia ceny, warunków i terminu realizacji.

W przypadku gdy posiadają Państwo gotowy projekt prosimy o przesłanie pliku. Możemy go wówczas zweryfikować, skorygować lub wskazać elementy do poprawienia.
Wcześniej możemy przesłać informacje o wymaganiach dotyczących przygotowania pracy do druku.

Jeżeli nie posiadają Państwo projektu, możemy go wykonać  wg ustaleń i przedstawić do akceptacji i poprawek.

Przed wykonaniem projektów przesyłamy do Państwa dokument proforma z ustaloną kwotą – w przypadku zleceń składanych poza naszym biurem, na całą kwotę zamówienia.

Po wpłynięciu środków na konto przystępujemy do prac projektowych, a po ich ewentualnych korektach i ostatecznej akceptacji, do realizacji zamówienia.

Zamówione materiały odbierają Państwo osobiście lub wysyłamy je kurierem za niewielką dopłatą.

Przesyłka może też być dostarczona do wskazanego przez Państwa Paczkomatu.