Kalendarze


Zaprojektuj przyszłość! Już dzisiaj zamów kalendarze firmowe 2019!

Nasi stali Klienci wiedzą, że przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów.

W tym sezonie utrzymujemy naszą ofertę na kalendarze trójdzielne dając możliwość zamawiania profesjonalnych i atrakcyjnych kalendarzy ściennych, w niskich nakładach i wysokiej jakości wykonania.

Kalendarze polecamy w kilku wariantach:

KALENDARZ JEDNODZIELNY

Bardzo ciekawe rozwiązanie do zaprezentowania swojej reklamy na mniejszej powierzchni.

Kalendarz ma wielkość 320x490mm. Na podkładzie z kartonu drukujemy indywidualną reklamę i naklejamy kalendarium z trzema miesiącami.

Do wyboru jest główka płaska – zintegrowana z całym podkładem, lub główka kaszerowana – wypukła.

Główka wypukła może być pokryta laminatem błyszczącym lub matowym. Możliwe jest też pokrycie niektórych elementów punktowym nabłyszczaniem (przy opcji: główka wypukła matowa).

Kalendarze jednodzielne drukujemy już od 25 sztuk!

 

KALENDARZE TRÓJDZIELNE „MIRACLE”

320×810 mm. To powierzchnia jaką zajmie Twój nowy kalendarz trójdzielny. I cała ta widoczna powierzchnia będzie do dyspozycji Twojego firmowego nadruku!

Trzy osobne, zdzierane kalendaria czytelnie przedstawiają trzy kolejne miesiące.

 

 

Do wyboru jest główka płaska lub wypukła. Przy opcji wypukłej możliwość laminatu błyszczącego lub matowego z punktowym nabłyszczaniem.

 

Tylko kalendarze Miracle mają dodatkową opcję wyboru koloru okienka oznaczającego datę! Oprócz standardowego czerwonego okienka można wybrać również kolor niebieski, zielony, czarny oraz pomarańczowy. Taka opcja uczyni kalendarz jeszcze bardziej oryginalnym!

Takie profesjonalne kalendarze z indywidualną reklamą Twojej firmy możesz zamówić w nakładzie od 25 sztuk!

Kalendarze Miracle, opcjonalnie, mogą być zapakowane w trwałą, kartonową kopertę.

 

 

KALENDARZE TRÓJDZIELNE SPIRALOWANE

To maxymalna reklama Twojej firmy przez cały rok!

Wszystkie elementy podkładu mogą być pokryte laminatem błyszczącym lub matowym. I na wszystkich tych elementach możemy nanieść Twoją reklamę!

Główka kalendarza może być płaska lub wypukła, a na jej matowej powierzchni możemy nabłyszczyć pojedyńcze elementy.

Poszczególne elementy łączone są metalową spiralą co pozwala na jeszcze łatwiejsze składanie kalendarza przed wysyłką, poprawia wytrzymałość i nadaje ciekawszy wygląd.

Kalendarze spiralowane wykonujemy już od 50 sztuk!

 

Warto zwrócić uwagę, że ze względów technologicznych, kalendarze spiralowane mają w tym roku trochę inne kalendarium.

Nasze kalendarze drukowane są na wysokiej jakości papierach, w pełnobarwnej technologii offset CMYK, co gwarantuje najlepszą jakość druku i wykonania.

 

Oczywiście w ofercie mamy również kalendarze ścienne plakatowe (rozmiary A3+, A2, B2 czy A1…), kalendarze biurkowe „piramidki” oraz kalendarzyki listkowe na różnych, również kartonowych i plastikowych podłożach.

 

 

Oferujemy również super gadżet jakim jest PLANER, w kilku formatach o wysokiej jakości wykończeniu i indywidualnie projektowanej grafice reklamowej.

Planery to duże podkłady na biurko składające się z połączonych kartek z indywidualnie projektowaną grafiką. Pozwalają na szybkie umieszczenie potrzebnych notatek, np. podczas rozmowy telefonicznej. Na planerze może być wydrukowana dowolna grafika: wszystkie dane reklamowe, linie, kratki, kalendarium, plan tygodnia itp…

Jest to bardzo przydatna rzecz w każdym biurze, Twój Klient będzie na pewno zadowolony z takiego prezentu i często będzie z niego korzystał…

 

 

Nasze planery oferujemy w czterech wielkościach: A3 (420×297 mm), A2 (594×420 mm), B3 (480×340 mm) oraz B2 (680×480 mm).

Jak zwykle w JSTUDIO możesz uzyskać wysoką jakość druku offsetowego przy bardzo małych nakładach – Biuwary wykonujemy już od 20 sztuk!

 

 

Zapraszamy do naszego studia przy Perzyńskiego 2 na warszawskich Bielanach, gdzie można obejrzeć wzory, chętnie doradzimy i omówimy szczegóły zamówienia.

 

 

 

Chcesz poznać ceny na konkretny produkt i nakład?  Masz inny pomysł? Pytania?  - napisz do nas: biuro@jstudio.pl

Powyższe dane maja charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej wg KC.

 

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,